بسمه تعالي

صنايع توليدي اصفهان مقدم فعال درزمینه چاپ و توليد فيلمهاي بسته بندي اهم اهداف خود را موضوعات زير قرار داده است :

1-    رعایت استاندارد ها  و تلاش در جهت بهبود مستمر کیفیت محصولات و افزایش رضایت مشتریان و سایر طرف های ذینفع.

2-    توسعه منابع انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه سازمان از طریق بکارگیری نیروهای متخصص و آموزش دیده و اثربخش و تلاش در جهت آموزش، حفظ و ارتقاء دانش و یادگیری سازمان.

3-    حفظ و افزایش سودآوری، کاهش ضایعات، افزایش بهره وری.

4-    حفظ و افزایش سهم بازار از طریق ارتقاء کیفیت محصولات و افزایش فروش.

5-    فراهم نمودن محیط کار مناسب و ایجاد مشارکت بین کارکنان در تصمیم گیری های سازمانی.

6-    توسعه فن آوری اطلاعات و ارتباطات.

7-    بهبود مداوم فرآیند ها و افزایش بهره وری.

در اين راستا سازمان اقدام به استقرار سيستم مديريت كيفيت بر اساس استاندارد ISO 9001: 2015   نموده است .
اينجانب با همكاري و همراهي كليه پرسنل سازمان به رعايت كليه نيازمندي هاي سيستم تعهد مي نمايم.

 

واحد فنی مهندسی از طریق مهندسین رشته پلیمر با استفاده از منابع علمی و ارائه فرمولاسیون مناسب، تولید فرآورده های شرکت را بهینه کرده و همچنین با ایجاد کارهای جدید به توسعه شرکت کمک مینماید.

واحد سيستم ها و روش ها با بكارگيري كارشناسان متخصص و مجرب و بهره گيري از مشاوران کار آزموده همواره در جهت ارتقاء و بهبود مستمر فرايندهاي سازمان گام برداشته و در اين راستا موفق به اخذ گواهينامه استانداردISO9001-2008 و اجراي استانداردهاي ايمني و بهداشت (HSE) گرديده است.همچنين با تلاش و پيگيري موثر اين واحد، سيستم يكپارچه اطلاعاتي در كل سازمان پياده سازي و اجرا گرديده است.

واحد برنامه ریزی و کنترل موجودی های شرکت اصفهان مقدم با توجه به فرآیند تولید سازمان و با بهره گیری از پرسنلی مجرب همواره سعی بر تدوین برنامه های تولید بر اساس سیستم هایی نظیر تولید ناب و تولید چابک را در راستای اهداف کاری خود قرار داده که با توجه به استفاده از روش های علمی بهترین عملکرد را در راستای تحویل سفارشات در حداقل زمان ممکن و با کیفیت مناسب و جلی رضایت مشتری فراهم نموئه است.

تشخیص استعدادهای بالقوه نیروهای شاغل در سازمان و سپس فراهم کردن امکاناتی برای شکوفایی آنهابه عهده مدیریت منابع انسانی است
وظایف مدیریت منابع انسانی:
نظارت بر استخدام ، تجزیه و تحلیل مشاغل ، برنامه ریزی تامین نیروی انسانی، کارمند یابی ، انتخاب بهترین کارمند ، تسهیل ورود کارمندان جدید به سازمان ، آموزش کارکنان ، تربیت مدیر، طراحی سیستم ارزیابی
عملکرد کارکنان، طراحی سیستم پاداش ، طراحی سیستم حقوق و دستمزد ، وساطت میان سازمان هاو سندیکاهای کارگری ، طراحی سیستم برای رسیدگی به خواسته ها یا شکایات کارکنان ، طراحی سیستم ب
بهداشت و ایمنی محیط کار ، طراحی سیستم انضباط
نتیجه عملکرد مدیریت منابع انسانی :
تولید و کارایی بیشر ، افزایش کیفیت زندگی ، ایجاد جوی مساعد و مطلوب سازمان

این واحد شرکت با هدف بازاریابی و ایجاد بستر مناسب جهت فروش محصولات این کارخانه و با استفاده از کادر مجرب و مدیریت قوی و اصولی توانسته گامی موثردر جهت ارتقا و پیشرفت این کارخانه بردارد.
واحد فروش صنایع تولیدی اصفهان مقدم به دلیل تنوع کالایی بالا به 4 بخش تقسیم شده است این واحد دارای 25کارشناس متخصص و متعهدمی باشدکه وظیفه بازاریابی و فروش و پیگیری شکایات مشتریان به عهده این واحد میباشد.

این واحد از آغاز فعالیت این مجموعه توانسته با استفاده از کادری مجرب تلاش در تامین کلیه اقلام و ملزومات مصرفی خود داشته باشد و به صورت مستقل و فعالانه باعث سرعت بخشیدن در تامین قطعات و لوازم شده است.

کلیه امور مربوط به حسابداری اعم از سرفصل های مختلف مالی در این واحد تحت سرپرستی مدیران و سرپرستان مجرب و با استفاده از کادری کارآزموده مشغول به فعالیت خود می باشد و سعی دارد با ارائه آمار و اسناد جامع و صحیح گامی موثر در جهت رشد و تعالی این مجموعه بردارد.

این واحد با طراحی انواع برندها طبق خواسته مشتری و یا دریافت فایل ها و طرح های خام از طرف مشتری بررسی و ویرایش طرح و در نهایت خروجی لیتوگرافی و کلیشه سازی و چاپ آن بر روی انواع محصولات تولیدی شرکت توانسته گامی موثر در خودکفایی و پیشرفت این واحد داشته باشد.
این واحد موفق به طراحی بیش از 200 طرح جهت تولیدسفره مجلسی  شده است
وجود این واحد در صنایع تولیدی اصفهان باعث شده است پروسه تولید برای مشتریان از زمان طراحی تا چاپ از10 روز به 3 روز کاهش یابد

اجرا روش های کنترل کیفیت محصولات بر پایه استاندارد های حاکم بر سیستم در کلیه مراحل تکوین به منظور حصول اطمینان از انطباق کامل محصولات و با الزامات ارائه شده توسط مشتری و پارامترهای تعریف شده در برنامه کنترل سعی در افزایش کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتری گردیده است

واحد تولید صنایع تولیدی اصفهان مقدم با بهره گیری از کادر مدیریتی مجرب و استفاده از ماشین آلات روز دنیا و استفاده از تجربیات کارشناسان خارجی و داخلی و همت بی وقفه پرسنل خود تلاش دارد محصولاتی با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا در اختیار مشتریان خود قرار دهد .تا با یاری خداوند افزایش سهم این مجتمع از بازار کشورهای همسایه بتوانیم قدمی کوچک در راه رشد و تعالی کشورمان برداشته و برای آینده روشن ایران اسلامی نقشی پررنگ داشته باشیم.

انبار مواد اولیه به دو بخش کلی مواد نو شامل گرانول ، مستربچ، کرسیتال و… و بخش دیگر شامل مواد آسیابی pp,ps می باشد که یکی از حساس ترین قسمت های شرکت می باشد و این حساسیت ایجاب نموده است که نظارت هم به صورت حضور در محل و هم بصورت مانیتورینگ صورت گیرد.
انبار قطعات
نگهداری کلیه قطعات خریداری شده و استوک قطعات مصرفی و غیر مصرفی به عهده این واحد می باشد.درخواست نیاز کلیه واحد ها توسط این واحد به واحد خرید اعلام و جهت تامین ان اقدام میشود.

واحد فنی مهندسی از طریق مهندسین رشته پلیمر با استفاده از منابع علمی و ارائه فرمولاسیون مناسب، تولید فرآورده های شرکت را بهینه کرده و همچنین با ایجاد کارهای جدید به توسعه شرکت کمک مینماید.