پاکت سازی و بسته بندی

صنایع تولیدی اصفهان مقدم با در اختیار داشتن دستگاه های چاپ فلکسو و هلیو با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و همچنین بهترین دستگاه های پاکت سازی اقدام به تولید انواع پاکت های سه طرف دوخت، کف کاست،بغل کاست، پنجره دار و زیپ دار نموده است.

پاکت های تولیدی این مجموعه بر اساس تعداد رنگ چاپ، ابعاد و اندازه، نوع جنس، ضخامت و همچنین نوع کاربرد دامنه وسیعی را شامل می شود.

Buy 

فیلم و پاکت های وکیوم

انواع : شفاف ،متالایز،طلایی
جنس: پلی استر + پلی اتیلن، پلی آمید+ پلی اتیلن ،پلی استر+فیلم الومینیوم +پلی اتیلن خواص: افزایش ماندگاری محصول ،جلوگیری از فسادمواد غذایی،حفظ تازگی و کیفیت مواد موارد مصرف: بسته بندی مواد غذایی ، انواع خشکبار ،انواع بذر و کود و مواد شیمیایی بسته بندی انواع قطعات خاص خودرویی و صنعتی

Buy 

خلاقیت در بسته بندی

داشتن دانش نحوه بسته بندی ایده‌آل برای هر تولید کننده امری ضروری است و در این نوشته راهنمای جامع بسته بندی محصولات صنایع غذایی در اختار شما قرار داده می شود. بسته بندی نشان دهنده هویت شرکت، محصول و هدف شما به مشتری‌هایتان است. نه تنها باید در بسته بندی خود خلاقیت داشته باشید بلکه باید مشتریان خود را نیز جذب کنید و آنها را برای خرید هیجان زده کنید. با این حال، وقتی نوبت به بسته بندی مواد غذایی می‌رسد، موارد دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرند.
بسته بندی محصول شما باید جذاب باشد و مشتری را متقاعد کند تا محصول را انتخاب کند، باید به هر نوع ماده غذایی بطور جداگانه رسیدگی کنید. هر محصول دارای ماندگاری خاص خود، الزامات محافظت و مقررات لازم برای بسته بندی می باشند. با در نظر گرفتن این موارد درمی‌یابید که بسته‌بندی امری طولانی مدت است که نیاز به آینده نگری دقیق برای بالا بردن وفاداری مشتریان و افزایش فروش دارد.

Buy 

واحد کامپوزیت

Used in agriculture, animal husbandry, dry milk, coffee and …

کیسه کامپوزیت در حال حاضر از بهترین و کم هزینه ترین گزینه ها جهت بسته بندی محصولات صنایع غذایی و خوراک دام و طیور و مواد معدنی و سایر موارد مشابه می باشد . کیفت بالا و تنوع چاپ و نوع دوخت، این محصول را در مقایسه با سایر کیسه ها در موقعیت بهتری قرار میدهد. این نوع از پاکت های بدون محدودیت در سایز و تراکم و تا 6 رنگ چاپ و با قابلیت دسته پانچ ، نسبت به نیاز مصرف کنندگان تولید می شود. از دیگر قابلیت های این محصول می توان به تولید به صورت دهانه والف اشاره کرد.
این محصول جهت استفاده برای شرکتهایی که از دستگاه های پرکن استفاده می نمایند پیشنهاد میگردد که باعث سرعت عمل در مرحله پرکن میگردد، سایز دهانه والف بسته به نظر مشتریان عزیز قابل تغییر میباشد.این کیسه ها جهت بسته بندی : گرانول، کنسانتره، بذر و کود، صنایع غذایی (حبوبات، برنج، چای و …) ، صنایع لبنی، خوراک دام و طیور، آبزیان، مواد معدنی، پودرهای مکانیزه، بنتونیت، چسب کاشی، مواد شیمیایی، فسفات ها، سولفات ها، کربنات ها، پیگمنت ها و …. مورد استفاده قرار می گیرد.

بسته بندی شیر و دوغ پاکتی

انواع فیلم پلی اتیلن : سه لایه ، هفت لایه ،شیری ،داخل مشکی. جنس: پلی اتیلن/ خواص : مقاوم ، دوخت پذیر،قابل تولید در عرض ها و ضخامت های مختلف مقاوم در برابر نو رو هوا. موارد مصرف: بسنه بندی مواد لبنی ( شیر ،دوغ ،کشک و..) شیمایی و کشاورزی وانواع اتصالات فلزی و پلاستیکی

Buy