شرکت اصفهان مقدم اولین تولید کننده انواع سفره های کاغذی 2 لایه در ایران میباشد که با بهره گیری از بهترین دستگاه های داخلی و وارداتی توانسته نظر مشتریان را نسبت به این محصول جذب نماید.
این محصول داری 150 طرح و بیش از 25 رنگ میباشد که در عرض های مختلف تولید و به بازار عرضه میگردد.
از سایز های متداول  این محصول میتوان به عرض های 80 و 100 و 120 و 140 اشاره کرد که در طول های 15،12،10 و 8.5 متر تولید میگردد.
از سال 88 به دلیل سوءاستفاده دیگر شرکت ها از برنداین شرکت نام محصول از  سفره مجلسی به سفره مجلسی مقدم تغییر کرد.
تمام طرح های استفاده شده در این محصول حاصل دست رنج واحد طراحی خود شرکت میباشد و تمام طرح ها به ثبت نیز رسیده است (که در صورت سوءاستفاده قابل پیگرد قانونی میباشد )

از خواص این محصول میتوان به زیبایی ، بهداشتی ، مقاومت و عدم نفوذ پذیری مایعات اشاره کرد که از روان شدن مایعات درسفره نیز جلوگیری میکند.
 
موارد مصرف این محصول:

منازل و هتل ها و رستوران ها و مساجد و مهد کودک ها و مسافرت میباشد.

از دیگر محصولات این گروه میتوان به سفره های توردار ،شیت های مسافرتی ،سفره های رژیمی  اشاره کرد
 

 
مجلسی نشین باشید
صنایع تولید اصفهان مقدم ، جهت تکمیل سبد کالایی خود از سال 90 شروع به تولید  سفره های یک بار مصرف ضخیم نموده است . سفره های یک بار مصرف، موجب راحتی کار و صرفه جویی در زمان و رعایت اصول بهداشتی شده است. این محصول در طرحها و رنگهای متنوع تولید و در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می گیرد.
سفرهای یکبار مصرف تولیدی مقدم  با توجه به پرفراژ دار بودن و سهولت در استفاده، قابلیت مصرف در مجالس، مسافرت، رستورانها و ... را داشته و با توجه به این ویژگی جایگاه خاصی در بین عموم مردم پیدا نموده است.
مواد پلی اتیلن سنگین و پلی اتیلن سبک، از مواد تشکیل دهنده سفره های یک بار مصرف می باشد. سفره های یک بار مصرف تولیدی شرکت تولیدی مقدم  با نام تجاری مجلسی مقدم  به بازار عرضه می گردد.
از انواع سفره های یکبارمصرف تولیدی این شرکت میتوان به سفره های پلاستیکی شیری ،سفره های ممتاز،سفره های رژیمی ،سفره رویال و سفره 50 متری اشاره کرد.