صنایع تولیدی اصفهان مقدم تولید کننده انواع پاکت های کامپوزیت جهت بسته بندی خوراک دام و طیور، مواد شیمیایی، کود های کشاورزی، مواد غذایی و صنعتی می باشد. این پاکت ها از سه لایه گونی، پلی اتیلن و کاغذ تشکیل شده اند که بسته به نوع کاغذ استفاده شده به سه مدل پاکت کامپوزیت سفید، مقاوم و کرافت تولید می گردد.لازم به ذکر است پاکت کامپوزیت تولید شده با کاغذ مقاوم یا سنتتیک محصول انحصاری این شرکت می باشد که قابلیت نفوذناپذیری نسبت به آب داشته و هم چنین تفاوت در ظاهر پاکت ها را به وجود می آورد.
از انواع دیگر محصولات در این زمینه می توان به پاکت های والودار و لمینه نیز اشاره نمود . انواع والودار قابلیت پر شدن پاکت با دستگاه های پر کن را داشته و انواع لمینه به صورت پاکت چهار لایه متشکل از گونی ، پلی اتیلن ، کاغذ و پلی اتیلن می باشد که ظاهر براق آن توجه بسیاری از شرکت های فعال در زمینه صادرات را به خود جلب نموده است.
این شرکت علاوه بر تولید پاکت توانایی چاپ تا حداکثر 6 رنگ با کیفیت بسیار بالا را نیز دارد که این قابلیت سبب گشته از مرحله طراحی تا چاپ و تولید همگی در یک مکان انجام گرفته و به این صورت در هزینه وزمان بسیار صرفه جویی گردد.
بهداشتی بودن لایه داخلی پاکت ها مزیت قابل توجهی در این نوع محصول می باشد که سبب گشته کارخانجات صنایع غذایی نیز برای بسته بندی محصولات پودری خود از این پاکت ها استفاده نمایند.از جمله شرکت هایی که سالیان طولانی فعالیت گسترده ای با شرکت اصفهان مقدم داشته اند می توان به شرکت های پگاه اشاره نمود که از انواع پاکت های کامپوزت و بالاخص نوع داخل نایلون آن استفاده می کنند.
شایان ذکر است که از لحاظ سایز بندی پاکت ها نیز تقریبا محدودیتی وجود ندارد و هم چنین برای دوخت کف پاکت ها ازمیتوان از نوارهای کاغذ چروک استفاده نمود که این امر سبب زیباتر شدن شکل ظاهری ومقاوم شدن دوخت  پاکت را در برگیرد.ط
از جمله شرکت هایی که زمینه فعالیت گسترده ای در راستای خرید پاکت های کامپوزیت  را از این شرکت داشته اند میتوان به شرکت های سپاهان دانه، جوانه خراسان، ایران مایه، رشد طیور زواره و آفرین دانه اشاره نمود.
شرکت اصفهان مقدم تمامی توان خود را در راستای تولید با کیفیت بالا و رضایت مندی مشتریان به کار بسته و جهت بهبود و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی آمادگی خود را برای دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات مشتریان اعلام می دارد.

امید است در آینده ای نزدیک شاهد همکاری های گسترده تری از جانب شما عزیزان باشیم.