کیسه زباله رولی پرفراژدار

کیسه زباله رولی پرفراژدار یکی از محصولات جدید شرکت اصفهان مقدم می باشد. این محصول با استفاده از مواد پلی اتیلن سنگین و سبک مرغوب ، تولید و به بازار عرضه می گردد.این محصول با ابعاد و ضخامت های گوناگون جهت مصارف صنعتی و خانگی تولید شده و قابل استفاده در منازل، مراکز صنعتی و بیمارستانی است.

Buy 

کیسه زباله بند دار

کیسه زباله بند دار اصفهان مقدم دارای بندهای مخصوص و با قابلیت استفاده آسان برای بستن کیسه زباله است.این محصول در دو مدل پرفراژدار و بدون پرفراژ( اسلایدی ) به بازار عرضه می شود.

Buy 

کیسه زباله های رنگی

کیسه های زباله که عمدتا به رنگ مشکی بوده به کیسه زباله های عادی شهرت دارند. این کیسه ها جز پرمصرف ترین نوع از کیسه زباله در بازار می باشند .تنوع رنگ و سایز در این نوع از کیسه های نایلونی طبق سفارش مشتری امکان پذیر می باشد. شرکت اصفهان مقدم با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها و ماشین آلات روز دنیا سهم بزرگی در تامین انواع کیسه های پسماند مراکز درمانی ،شرکت های دولتی و خصوصی در سراسر ایران و کشور های همسایه دارا می باشد.

Buy 

از آنجا که کاهش شیوع بیماری ها از مبدا، از مسایل مهم و ضروری در نظام بهداشتی است و ترکیب پسماندهای امروزی بر مشکلات آن افزوده است، دسترسی به دانش فنی تولید این محصول از اهمیت بسزایی برخوردار است.

Buy 

کیسه زباله های ضد حشره

کیسه زباله های ضد حشره اصفهان مقدم: خاصیتی که به موجب رایحه دورکننده حیوانات موذی و حشرات ، باعث جلوگیری از هجوم این موجودات به کیسه زباله می شود و حفظ بهداشت، سلامت و پاکیزگی محیط زیست را به دنبال خواهد داشت.

Buy